Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Kontakt

Autpro s.r.o.
Kaštanová 34, 620 00 Brno
tel.: +420 545 563 345
e-mail: info@autpro.cz

Teplotní scanner TEMOS

Komplexní monitorování rotační pece

TEMOS – Teplotní Monitorovací Systém rotační pece slouží nejen pro kontinuální měření povrchových teplot pláště rotační pece, ale i pro měření prokluzu kroužků pece, ovládání chladicích ventilátorů, kompenzaci vlivu prostředí na měřené teploty a sledování vyzdívek.

Systém je navržen jako modulární, řada modulů je volitelných, lze vybírat nejvhodnější konfiguraci.

Součástí systému je i volitelný modul pro vzdálený přístup pomocí webového prohlížeče k měřeným údajům přes intranet nebo Internet.

Klíčové vlastnosti a přínosy

Modularita

Díky modularitě se systém bez problémů přizpůsobí rozdílným požadavkům a konkrétním podmínkám provozu rotační pece a také systému vizualizace zákazníka. Jednotlivé moduly jsou komunikačně propojeny, typicky po Ethernetu, což umožňuje rozsáhlou volnost v distribuci modulů, které stačí propojit pomocí standardních, a mnohdy již existujících, komunikací.

Integrace se systémem zákazníka

Systém TEMOS používá technologii OPC pro získávání a distribuci dat v systému. Otevřenost systému TEMOS a možnost jeho přizpůsobení se systému zákazníka je dána tím, že lze nakonfigurovat zpřístupnění požadovaných dat zákazníkovi ve formě vyhrazeného OPC serveru.

Víceuživatelské řešení, webový přístup, rozšiřitelnost

Díky modulární koncepci systému je možno systém koncipovat jako systém pro jednoho uživatele nebo systém pro více uživatelů, případně volit přístup k systému přes intranet/Internet. Změna ze systému pro jednoho uživatele na systém pro více uživatelů nevyžaduje dodatečný software pro systém TEMOS, jedná se pouze o změnu TEMOS vizualizačního PC ze stanice na server, včetně operačního systému Windows a software SQL serveru dle předpokládaného počtu uživatelů a požadované výkonnosti.

Také jednotlivé volitelné moduly Systému TEMOS je možno bez problémů implementovat dodatečně.

Brožura systému TEMOS ve formátu pdf.